Logotipas

Jūsų IP adresas – 18.232.51.247, Jūsų interneto tiekėjas – Massachusetts Institute of Technology

Logotipas

Informacija apie UAB DOKEDA

UAB "Dokeda" buvo įsteigta 1999 m. Veiklos pradžioje bendrovė specializavosi kompiuterinės įrangos pardavime. Didėjant Interneto ryšio poreikiui, buvo įsteigta Interneto klasė, pradėtos teikti duomenų perdavimo paslaugos Kauno miesto gyventojams radijo ryšiu. Didėjant besinaudojančių internetu namuose gyventojų skaičiui, 2001 m. UAB "Dokeda" pradėjo bendradarbiauti su kitais interneto paslaugų teikėjais bei plėsti duomenų perdavimo tinklus Kauno m. miegamuosiuose rajonuose.

Naujojo tinklo pavadinimą – „MegaNet“ - padėjo parinkti patys vartotojai. Šis pavadinimas turi atspindėti tinklo privalumus - tai galimybė su kaimynais keistis informacija, daugybė naujų pažinčių, draugų ir partnerių žaidžiant realaus laiko žaidimus.

Šiandien „MegaNet“ jungia apie 30 000 vartotojų Vilniuje, Kaune, Mažeikiuose bei Jonavoje. Sparčią „MegaNet“ plėtrą sąlygoja moderniausių ryšio technologijų įdiegimas bei vartotojų pasitikėjimas.

Duomenų perdavimas šviesolaidiniu (optiniu) kabeliu užtikrina ne tik kokybišką, greitą, bet ir saugų bei stabilų perdavimo srautą.

„MegaNet“ – itin greito ir stabilaus interneto ryšio garantas.

Kontaktai:

UAB „Dokeda“
Savanorių pr. 287, LT – 50127 Kaunas
Tel.: 8 37 490000; Faks.: 8 37 312553

Komentarai apie šį tiekėją

Emilis (2010-05-01 21:19:28): Na Dokedos imones paslaugomis naudojuosi jau beveik 5 metai, praktiskai niekad jokiu nusiskundimu kaip ir nebudavo, nes seniau niekad ir neuzsisededavau per daug prie interneto, o ir per tuo metus internetas stipriai greitejo ir sutarciu nereikejo pratesinet jai pasibaigus, internetas savaime pagreitejo. Bet prie metus pradejau zymiai daugiau sedet prie kompiuterio ir automatiskai reikejo zymiai daugiau naudotis internetu, na ir neseniai nutariau nuvaziuot pasirasyt nauja sutarti, iki tol interneto greitis irgi svyruodavo nuo 70-100Mb/s o uploadas buvo apie 10-20mb/s. Pagal galiojanti plana, mano interneto greitis turejo but 40Mb/s Lietuvoje ir 2Mb/s uzsienyje ir kaina 40Lt/menesiui, tad galvojau jog kai pasirasysiu sutarti mano 70-100Mb/s dar isaug ir pagreites, tad neabejodamas pasirasiau 36men sutarti, kurioje aiskiai nurodoma 100Mb/s Lietuvoje ir 5Mbs Uzsienyje, o nuo 00:00 iki 06:00 60Mb/s, bet skirtumo visiskai nepajutau, beto buvau patikintas, kad Uploado greitis bus apie puse to greicio koks yra Download'as, na tai mazdaug 40-50Mb/s, o pora dienu is eiles pamatavus ji su bet kuria greicio matuokle jis kaip ir seniau tesiekia 15-20Mb/s. Beabejo paskambinau i aptarnavimo centra po poros dienu ir paklausiau ar jie man nepamirso pakeist plano, ir kas juokingiausia jie man pasake, kad mano planas yra tik 80Mb/s Lietuvoje ir 4Mb/s uzsienyje visa para, nors sutartyje aiskiai buvo nurodyta kas kita. Siaip kaip ir bet kuriam paprastam zmogui internetas padorus ir jo uztenka naudojimuisi, bet yra tokiu svetainiu, kuriose skaiciuojami ir grieztai kontroliuojami tavo ne tik atsiusti duomenys bet ir reikalaujama kuo daugiau ju issiusti, tad siaip esu gan nusivyles siuo metu savo tokiu interneto greiciu ir dar ant kaklo tupincia 3 meteliu sutartimi, nes tikrai zinau jog laikui einant internetas greites, o sutartyje aiskiai nurodoma jog as jos nutraukt negalesiu.. Idomu ar galesiu pakeist interneto tiekeja.. Hmm..

Giedrius (2010-05-01 21:16:54): Internetas sviesolaidinis Interneto kaina 40lt/men Greitas Kokybe puiki Dziaugiuosi isigijes si interneto tiekeja, nera jokiu trugdziu ir greitis optimalus uz tokia kaina. Namu varotojam vienas geriausiu pasirinkimu.

Grįžti į pagrindinį puslapį