Logotipas

Jūsų IP adresas – 44.201.94.72, Jūsų interneto tiekėjas – nenustatytas

Klausimas

Kaip paslėpti IP adresą?

IP adresų paslėpimui dažniausiai naudojami tarpiniai serveriai - Proxy.

Proxy serveris yra tarpinis serveris tarp jūsų kompiuterio ir svetainės, kurią norite pasiekti. Proxy serveriai yra kelių tipų:

  1. Visiškai anoniminiai ("elite" arba "high anonymous"). Taip sukonfigūruoti proxy serveriai ne tik paslepia vartotojo IP adresą, bet ir neperduoda parametrų, iš kurių galima nustatyti, kad tai proxy serveris. Svetainių administratoriams jie atrodo kaip eiliniai vartotojai (nebent jiems yra žinomi tų proxy serverių IP ar www adresai).
  2. Anoniminiai ("anonymous") - jie taip pat paslepia jūsų tikrą IP adresą, bet naršant per juos yra paliekami proxy serveriams būdingi pėdsakai, tad svetainių administratoriams lengva nustatyti, kad šis lankytojas atėjo per proxy. Tai nėra kažkas blogai, tačiau kai kurie administratoriai blokuoja prieigą per proxy.
  3. Skaidrūs ("transparent") - jie nėra anonimiški: ne tik palieka proxy pėdsakus, bet ir perduoda tikrą IP adresą. Tokie proxy sereriai netinka saugiam anoniminiam naršymui. Jie paprastai naudojami tik naršymui pagreitinti.

Grįžti atgal